Vrbová - Štefková Miloslava (Žinkovy 1909 - 1991)
Krajina s vesnicí, signováno vpravo dole M. Vrbová, olej/plátno, 40 x 50 cm, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |